jQuery Mobile Views Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
da: Antal kolonner

en: Numbered list
da: Nummereret liste

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
da: Klasse (class) der skal bruges til at omgive listen.

en: List class
da: Listeklasse

en: The class to provide on the list element itself.
da: Klasse (class) der skal bruges på selve listeelementet.
