jQuery Mobile Views Integration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Numbered list
fi: Numeroitu lista

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
fi: Listan ulkopuolelle asetettavan ympäröivän elementin CSS-luokka.

en: List class
fi: Listan luokka

en: The class to provide on the list element itself.
fi: Lista-elementin luokka
