jQuery Mobile Views Integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
et: Klass ümbritseva elemendi jaoks, nimekirjast väljaspool.

en: List class
et: Nimekirja klass

en: The class to provide on the list element itself.
et: Klass nimekirja elemendi enda jaoks.
