Views JSON Query (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: value
be: значэнне

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: contains
be: утрымлiвае
