Views JSON Query (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: value
bs: vrijednost

en: Contains
bs: Sadrži

en: Does not contain
bs: Ne sadrži

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: empty
bs: prazan

en: contains
bs: sadrži

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: not empty
bs: nije prazan
