Views JSON Query (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Does not contain
cy: Ddim yn cynnwys

en: Is equal to
cy: Yn gyfartal i

en: Is not equal to
cy: Nid yw'n hafal i

en: empty
cy: gwag

en: contains
cy: yn cynnwys

en: Is empty (NULL)
cy: Yn wag (NULL)

en: not empty
cy: ddim yn wag
