Views JSON Query (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: value
da: værdi

en: Contains
da: Indeholder

en: Does not contain
da: Indholder ikke

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: empty
da: tom

en: contains
da: indeholder

en: Is empty (NULL)
da: Er tom (NULL)

en: not empty
da: ikke tom

en: Length is shorter than
da: Længden er kortere end

en: shorter than
da: kortere end

en: Length is longer than
da: Længden er længere end

en: longer than
da: længere end

en: Is not empty (NOT NULL)
da: Er ikke tom (NOT NULL)
