Views JSON Query (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: value
es: valor

en: Views
es: Vistas

en: Contains
es: Contiene

en: Does not contain
es: No contiene

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Is not equal to
es: No es igual a

en: empty
es: vacío

en: contains
es: contiene

en: Is empty (NULL)
es: Está vacío (NULL)

en: not empty
es: no vacío

en: Length is shorter than
es: Longitud menor que

en: shorter than
es: más corto que

en: Length is longer than
es: Longitud mayor que

en: longer than
es: Mayor que

en: Is not empty (NOT NULL)
es: No está vacío (NOT NULL)
