Views JSON Query (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: value
et: väärtus

en: Views
et: Vaated

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: empty
et: tühi

en: contains
et: sisaldab

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)
