Views JSON Query (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: value
fi: arvo

en: Views
fi: Näkymät

en: Contains
fi: Sisältää

en: Does not contain
fi: Ei sisällä

en: Is equal to
fi: On yhtä kuin

en: Is not equal to
fi: Ei ole yhtä kuin

en: empty
fi: tyhjä

en: contains
fi: sisältää

en: Is empty (NULL)
fi: On tyhjä (NULL)

en: not empty
fi: ei tyhjä

en: Length is shorter than
fi: Pituus on vähemmän kuin

en: shorter than
fi: vähemmän_kuin

en: Length is longer than
fi: Pituus on enemmän kuin

en: longer than
fi: enemmän kuin

en: Is not empty (NOT NULL)
fi: Ei ole tyhjä (NOT NULL)
