Views JSON Query (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: value
fr: valeur

en: Views
fr: Vues

en: Contains
fr: Contient

en: Does not contain
fr: Ne contient pas

en: Is equal to
fr: Est égal à

en: Is not equal to
fr: N'est pas égal à

en: empty
fr: vide

en: contains
fr: contient

en: Is empty (NULL)
fr: Est vide (NULL)

en: not empty
fr: non vide

en: Length is shorter than
fr: La longueur est plus petite que

en: shorter than
fr: plus petit que

en: Length is longer than
fr: La longueur est plus grande que

en: longer than
fr: plus grand que

en: Is not empty (NOT NULL)
fr: N'est pas vide (NOT NULL)
