Views JSON Query (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: value
gl: valor

en: Views
gl: Vistas

en: Contains
gl: Contén

en: Does not contain
gl: Non contén

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: empty
gl: baleiro

en: contains
gl: contén

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: Length is shorter than
gl: A lonxitude é inferior a

en: shorter than
gl: menor que

en: Length is longer than
gl: A lonxitude é superior a

en: longer than
gl: maior que

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)
