Views JSON Query (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: contains
lt: turi
