Views JSON Query (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: contains
nn: inneheld
