Views JSON Query (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: value
pl: wartość

en: Views
pl: Widoki

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: empty
pl: pusty

en: contains
pl: zawiera

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: Length is shorter than
pl: Długość jest mniejsza niż

en: shorter than
pl: krótszy niż

en: Length is longer than
pl: Długość jest większa niż

en: longer than
pl: dłuższy niż

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)
