Views JSON Query (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: value
vi: giá trị

en: Contains
vi: Chứa

en: Does not contain
vi: Không chứa

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is not equal to
vi: Khác

en: empty
vi: trống

en: contains
vi: chứa

en: Is empty (NULL)
vi: Là rỗng (NULL)

en: not empty
vi: không rỗng
