Views JSON Query (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Contains
ar: يحتوي

en: Does not contain
ar: لا يحتوي

en: Is equal to
ar: يساوي

en: Is not equal to
ar: غير مساو لـ

en: empty
ar: فارغ

en: contains
ar: يحتوي على
