Views JSON Query (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: value
hi: मान

en: Views
hi: द्रश्य

en: Contains
hi: मे हैं

en: Does not contain
hi: शामिल नहीं है

en: Is equal to
hi: बराबर

en: Is not equal to
hi: समतुल्य नहीं

en: empty
hi: खाली

en: contains
hi: शामिल हैं
