Views JSON Query (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: value
is: gildi

en: Views
is: Gagnasýn

en: Contains
is: Inniheldur

en: Does not contain
is: Inniheldur ekki

en: Is equal to
is: Er jafnt

en: Is not equal to
is: Er ekki jafnt

en: empty
is: tómt

en: contains
is: inniheldur
