Views JSON Query (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: empty
ka: ცარიელი
