Views JSON Query (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: value
ta: மதிப்பு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: empty
ta: காலி
