Views Language (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Language name
be: Назва мовы

en: Language domain
be: Моўны дамен
