Views Language (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Language code
fa: کد زبان

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Language name
fa: نام زبان

en: Language domain
fa: دامنه زبان

en: Native language
fa: زبان محلی
