Views Language (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Language settings
fr: Paramètres de langue

en: Language name
fr: Nom de la langue

en: Language domain
fr: Domaine de la langue

en: Native language
fr: Langue native

en: Language direction
fr: Direction de la langue
