Views Language (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: Language settings
hi: भाषा सेटिंग

en: Language name
hi: भाषा नाम

en: Language domain
hi: भाषा डोमेन

en: Language direction
hi: भाषा की दिशा
