Views Language (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Language name
hu: Nyelv neve

en: Language domain
hu: A nyelv doménneve

en: Native language
hu: Anyanyelv

en: Language direction
hu: Nyelv iránya
