Views Language (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Views
jv: View

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā

en: Language name
jv: Jeneng bāsā

en: Language domain
jv: Domain basa
