Views Language (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: Language name
mn: Хэлний нэр

en: Language domain
mn: Хэлний домэйн
