Views Language (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: Language settings
pt: Configurações de idioma

en: Language name
pt: Nome do idioma

en: Language domain
pt: Domínio para o idioma

en: Native language
pt: Idioma nativo

en: Language direction
pt: Direção do idioma
