Views Language (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Language name
sl: Ime jezika

en: Language domain
sl: Domena za jezik
