Views Language (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Language domain
ug: تىل

en: Language direction
ug: تىل يۆنىلىشى
