Views Language (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات

en: Language name
ar: اسم اللغة

en: Language domain
ar: نطاق اللغة
