Views Language (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Language name
az: Dil adı
