Views Language (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Views
bg: Изгледи

en: Language code
bg: Код на език

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: Language name
bg: Име на език

en: Language domain
bg: Домейн за език
