Views Language (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: Language name
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་མིང

en: Language domain
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་དྲ་མིང

en: Native language
bo: ལྷན་སྐྱེས་ཀྱི་སྐད་རིགས
