Views Language (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Language name
ca: Nom de la llengua

en: Language domain
ca: Domini de la llengua

en: Native language
ca: Llengua en natiu

en: Language direction
ca: Direcció de l'idioma
