Views Language (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Language domain
cs: Doména jazyka

en: Language direction
cs: Směr textu
