Views Language (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Language settings
cy: Gosodiadau iaith

en: Language name
cy: Enw Iaith

en: Language domain
cy: Parth yr Iaith
