Views Language (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Language code
da: Sprogkode

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: Language name
da: Sprognavn

en: Language domain
da: Sprogdomæne

en: Native language
da: Lokalt navn

en: Language direction
da: Sprogretning
