Views Language (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Language settings
de: Spracheinstellungen

en: Language name
de: Sprachname

en: Language domain
de: Sprachdomain

en: Native language
de: Muttersprache

en: Language direction
de: Sprachlaufrichtung
