Views Language (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: Language name
el: Όνομα γλώσσας

en: Language domain
el: Domain γλώσσας

en: Language direction
el: Κατεύθυνση γλώσσας
