Views Language (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Views
eo: Vidoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj

en: Language name
eo: Lingva nomo

en: Language domain
eo: Lingva domeno
