Views Language (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Language domain
et: Keele domeen

en: Language direction
et: Keele suund

en: Language options
et: Keele valikud
