Views Language (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Language name
eu: Hizkuntza izena

en: Language domain
eu: Hizkuntzaren domeinua

en: Language direction
eu: Hizkuntza norabidea
