Views Language (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Language settings
fi: Kieliasetukset

en: Language name
fi: Kielen nimi

en: Language domain
fi: Kielen domain-nimi

en: Native language
fi: Lähdekieli

en: Language direction
fi: Kielen suunta
