Views Language (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Language name
gl: Nome do idioma

en: Language domain
gl: Dominio do idioma
