Views Language (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Language code
he: קוד השפה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Language name
he: שם שפה

en: Language domain
he: דומיין שפה
