Views Language (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: Language name
hr: Naziv jezika

en: Language domain
hr: Domena jezika
