Views Language (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Views
id: View

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Language settings
id: Pengaturan bahasa

en: Language name
id: Nama bahasa

en: Language domain
id: Domain untuk bahasa

en: Language direction
id: Arah bahasa
