Views Language (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Language settings
is: Tungumálastillingar

en: Language name
is: Nafn tungumáls

en: Language domain
is: Lén tungumáls
